Orgo Felsefesiyle Geliş!

(212) 945 44 30 Atatürk Mahallesi, Gülistan Sokak 46 A Küçükçekmece / İstanbul 
Bizi Takip Et
Image Alt

Hakkımızda

Sıradan hayatın dışına çıkıp sen de fark yaratmak istiyorsan ``Yaşamak İçin Güçlen``

Yaşamanın temel gücü birliktelikten geçiyor. Hayatta motive olmak için birleşmek şart. ``Motivasyon İçin Birleş``

Spor yaparak kendini geliştir, güçlendir ve hayattaki ``Varlığını Hisset``

ORGO bir felsefedir. Tüm insanlığın, ortak ve temel ihtiyaçlarına cevap arayan bir olgudur. ORGO, tüm canlıların yaşam iç güdülerini simgeler. Bizler birer birey olarak milyonlarca gezegen arasında bir hiç gibi gözükebiliriz! Aslında biz sınırları olmayan, sınırsızlığı ve sonsuzluğu arayan bireyleriz. Konumuz uzun ve sağlıklı yaşamak ise bunun sadece fiziksel olarak gerçekleştirilemeyeceğinin farkındayız. Biz bu yolculuğa çıkarken her bir bireyin temel ve ortak iç güdülerini destekleyecek ve onlara bu yolda ışık olacak bir fener olmayı hedefledik. Bunun kolay olmayacağının farkındayız. Amacımız doğru, dayanıklı, konforlu ekipmanlar üretmek bu süreci yönetmek ve maksimum motivasyon sağlamaktır. Yenilikçiliğe ve gelişmeye kendini adamış ekibimiz, her biri alanında uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Misyonumuz basit, yalın ve anlaşılabilir bir biçimde bütünsel olarak temel ihtiyaç ve bilgileri aktarmaktadır.

Orgo kullanmaya başladığımdan beri istediğim her yerde kolaylıkla spor yapabiliyorum. Üstelik kıyafetlerimin üzerinde estetik bir görüntü oluşturuyor.

Damla Başçı Dans Eğitmeni

Orgo ekipmanlarını ilk aldığımda bu kadar yararlı spor yapıp yapamayacağımdan şüpheliydim ancak ekipmanları aldıktan sonra ve Orgo felsefesini kavradıktan sonra sporu hayatımın her alanına entegre edebileceğimi farkettim. Son iki aydır sağlıklı ve zinde bir yaşamım var.

Ozan Çelik Bankacı

ORGO ile Geliş

04

Orgo ürünleri ile yaşam standartlarınızı üst seviyeye çıkartırken içeriklerimizi inceleyerek ve profesyonel destek alarak kendinizi hem fiziksel hem ruhsal olarak geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.

Sağlık 00%
Enerji 00%
Ruhsal Gelişim 00%
Özgüven 00%

Faydalı Bilgilerle Geliş!

İçeriklerimizi okuyarak orgo felsefesini kavrayabilir, spor yapmanın inceliklerini öğrenebilir, ve sporun temelleri hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

    Henüz yeni içerik yok

Call Now ButtonBizi Arayın