Orgo Felsefesiyle Geliş!

(212) 945 44 30 Atatürk Mahallesi, Gülistan Sokak 46 A Küçükçekmece / İstanbul 
Bizi Takip Et
futbol

Futbol

Sağlık:

Vücut anotomimizde bacaklar temel ve en büyük kas gruplarına sahiptir. Dolayısıyla bacaklar en fazla testesteron hormonu salgılayarak gelişimi hızlandırır.

Güç ve Konfor:

Buluşumuz olan ARISA ve ARIS modelleri ayak tabanını ortadan saran tutucu sayesinde tendonları korumaya ve bilek eklemlerini saran ergonomik yapısıyla burkulmaları önlemeye, bel ile topuk arasında konumlandırılan özel direnç bantları sayesinde aşil tendonunun, kalf kaslarının, quadriceps ve hamstring kaslarının normal antrenmanlara göre çok daha hızlı gelişip güçlenmesine yardımcı olan faydalı bir buluştur.

Performans:

ARISA ve ARIS modellerinin en büyük özelliği antrenmanlarınızı en zor şartlarda yaptırıp, normal şartlara döndüğünüzde eskisinden daha güçlü ve daha hafif hissetmenizi sağlamaktır. İleri adım basma hızınızı yavaşlatır, geride kalan bacağınızın öne gidiş hızını arttırır. Çökme – kalkmalarda ekstra direnç sağlayarak performansınızı 4 yönlü arttırmanıza yardımcı olur.

Zaman:

ARISA ve ARIS modelleri ile normal şartlarda 1 saatte yapacağınız antrenmanı 20 dakika yaparak zamandan tasarruf edip gelişim ve güçlenme hızınızı arttırabilirsiniz. Böylece kendiniz için kullanacak daha fazla vaktiniz olur.

Call Now ButtonBizi Arayın